Abychom Vám mohli nabídnout ty nejlepší služby, používáme soubory cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Narrative Select

Chtěla bych vám představit nástroj na výběr fotek, který mi šetří čas. Program, který mě naprosto fascinuje, využitím umělé inteligence. Na svědomí ho má Narrative, který vedle nástroje Select má ještě jednu věc, kterou využívám a to je aplikace Publish na tvoření blog postů. Ale o té zas příště!

Co je aplikace Narrative Select?

Select je aplikace na rychlé vybírání RAWů. V čem je select jiný oproti Lightroomu či Photo Mechanic? Select vám za vás ihned zanalyzuje zda jsou fotografie ostré a zda lidé na fotkách mají otevřené oči. Po nahrání se vám u fotografií, které nejsou ostré objeví malý  červený vykřičník a vy ihned víte, že se těmto fotografiím nemusíte věnovat.

Červená u obličeje znamená, že osoba na fotografie má zavřené oči, žlutý půlkruh, že není 100% ostrá. 

V čem je ale Narrative select naprostá pecka a kdy tuto funkci využijete na plno je vybírání skupinových fotek. Všichni víme, jak náročné je zoomování fotky a hledání jestli všechny fotografované osoby na fotce mají otevřené oči. Umělá inteligence Narrative select toto udělá za vás. V pravé části vidíte v malých rámečcích všechny osoby na fotce.

Jako svatební fotografové trávíme spoustu času vybíráním fotek. A tohle je pro mě naprostý gam changer ve vybírání hlavně skupinových fotografií. A za to týmu Narrative moc děkuji.

Narrative je hlavním sponzorem mých workshopů a díky tomu pro vás mám dokonce srpna 10% kód na Narrative Select, aby pro vás vybírání svatebních fotek nebylo utrpení a mohli jste si ušetřit trochu času na letní relax.

Slevu získáte po registraci skrze tento odkaz.