Abychom Vám mohli nabídnout ty nejlepší služby, používáme soubory cookies. Souhlasím Informace & Nastavení
Mesto More workshop svatebni fotografie

Khiria Workshop

Jednoho dne jsem se probudila a věděla jsem přesně co chci dělat.

Vzdělávat. Sebe a někoho jiného.

Neb to byla myšlenka, která mě držela již od mých 25 let, kdy jsem přemýšlela o doktorském studiu. Které mě lákalo z jednoho jediného důvodu – první 2 roky se musí učit.

Před 5 lety jsem měla nápad, že bych u nás na fakultě v rámci doktorského studia vedla kurz marketingu pro umělce. Jak se prodat. Jak začít s podnikáním. Protože jsem podnikala od svých 20 let, měla jsem za sebou nějaké zkušenosti a šlápance vedle, se kterými jsem se chtěla se svými spolužáky s podobné  branže podělit. 

Nicméně na pokračovací studia jsem nebyla přijata z důvodu toho, že můj nápad nebyl umělecký projekt. Tak jsem ten svůj neumělecký nápad dala k ledu a ten se opět probudil o pět let později.

Ten proběhl  20. 6. 2019 v pražském Město Moře. 

Proč jsem se rozhodla udělat Khiria Workshop?

Protože jsem dospěla ve své kariéře v bodě, kdy toho o svatebním businessu vím až příliš mnoho, že by byla škoda si to nechat pro sebe. 

A protože vím, jak težké jsou začátky. S čím vším se člověk pere…

A než se zrodí pokračování Khiria workshopů s focením a reálným párem. Nabízím Vám přes zimu alespoň osobní mentoring, kde se spolu můžeme detailněji zaměřit jen na určité segmenty.

Fotky z prvního ročníku od Dan Daič a reference od účastněných:

„Workshop mi pomoh ujasnit si další směřování v oboru svatební fotografie. Obsáhl snad všechny témata, kterými se svatební fotograf může zabývat. Líbilo se mi, že Eliška otevřeně uváděla příklady ze svojí vlastní praxe. Lehkost, s jakou přistupuje ke svému povolání je inspirací samo o sobě. Doporučuji všem, kteří se chtějí ve své tvorbě posunout. „

Tereza z Date Collective

Sponzoři